DISKUZE O VŠEM, CO VÁS ZAJÍMÁ


Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
AutorTéma:Ptejte se
Zubní-
lékař
Administrátor
Příspěvků: 35
Příspěvek Ptejte se
dne: 20.4.2014 09:34

Ptejte se na vše, co vás zajímá 😉

Host

Příspěvků: 26
Příspěvek Re: Ptejte se
dne: 31.1.2015 09:50

Bělení u zubaře je spolehlivé a vydrží déle než bělení pochybnými drogerijními přípravky. Navíc kdo zná lépe vaše zuby než váš zubař? Kdo může lépe určit nejlepší postup k bělení?

Zubní-
lékař
Administrátor
Příspěvků: 35
Příspěvek Re: Ptejte se
dne: 31.1.2015 09:50

Neřekl bych, že ordinační bělení vydrží déle. Když se mi podaří, vybělit si zuby pomocí domácího bělení, výsledný efekt je stejný, jako po ordinačním bělení… Když o tom teď tak přemýšlím, tak máte asi přece jen pravdu. Ordinační bělení je totiž podstatně dražší! Proto si po takovém bělení dávám pozor, abych nejedl nebo nepil nic, co by mi mohlo zuby zabarvit. Případně si po požití takového jídla ihned vyčistím zuby. A z toho důvodu si myslím, že efekt vybělených zubů vydrží déle.
Jinak si myslím, že rozdíl mezi domácím a ordinačním bělení je pouze v rychlosti, bezpečnosti a ceně. Jestliže teda předpokládám, že bělení proběhlo tak jak má.

Host

Příspěvků: 26
Příspěvek Re: Ptejte se
dne: 9.2.2015 11:26

Zdravím, zajímalo by mě, co říkáte na bělící zubní pasty? Myslím si, že klasické bělení zubu (http://cs.wikipedia.org/wiki/B%C4%9Blen%C3%AD_zub%C5%AF) asi funguje, ale u těch past si nejsem jistá. Máte někdo zkušenosti? Děkuji.

Zubní-
lékař
Administrátor
Příspěvků: 35
Příspěvek Re: Ptejte se
dne: 10.2.2015 21:11

Dobry den, odkaz na belici zubni pasty byl odstranen z duvodu jeho nefungcnosti. Nicmene, belici zubni pasty pusobi na nekolika principech. Tim nejcastejsim principem je abraze. Zubni pasty obsahuji abrazivni castice, ktere pri cisteni otiraji z povrchu zubu pigmentovanou vrstvu skloviny a zuby zuby se tak beli. Tuto pastu ale nedoporucuji pouzivat prilis casto, jinak hrozi ztenceni vrstvy skloviny a prosvitani zluteho dentinu. Zuby tak zacnou zloutnout. Jedna se o nevratny dej.

Iveta
Nováček
Příspěvků: 2
Příspěvek Dentální sníh
dne: 25.2.2016 09:26

Hezký den přeji, objevil jsem na trhu dentální sníh značky megasmile a chtěl bych se zeptat, zda s ním má už někdo zkušenost ev. doporučení či nedoporučení. Kartáčky od stejné značky mám, a jsem s nimi velmi spokojený.

Děkuji za odpovědi či rady
Pavel

Iveta
Nováček
Příspěvků: 2
Příspěvek Re: Ptejte se
dne: 25.2.2016 22:15

Hezký večer Pavle,
dentální sníh od megasmile je u nás relativně novinka. Já ho používám 2 měsíce a vyčistí opravdu dokonale a mé zuby jsou po dvou měsíční kůře opravdu bělější. O koupi kartáčku megasmile uvažuji, neboť jsem na ně slyšel dobré reference, jen ještě zvažuji, zda sonický nebo klasický.

Tereza

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.33.2 ; Stránka načtena za 0.048 vteřin.
Top