DISKUZE O VŠEM, CO VÁS ZAJÍMÁ


Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
AutorTéma:Ptejte se
Zubní-
lékař
Administrátor
Příspěvků: 35
Příspěvek Ptejte se
dne: 20.4.2014 09:40

Ptejte se na vše, co vás zajímá 😉

Host

Příspěvků: 26
Příspěvek Re: Vše, co vás zajímá
dne: 26.5.2014 08:44

DOBRÝ DEN,CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT,JAK JE MOŽNÉ, ŽE NĚKDO ZA AMALGAMOVÉ PLOMBY PLATÍ A NĚKDO VŮBEC? A MÁM ZÁRUKU NA PLOMBU, KDYŽ SE MI PO MĚSÍCI KOUSEK MEZI ZUBY VYLOMIL? A TAKÉ MÁM ZNOVU DĚLANOU BÍLOU PLOMBU NA HORNÍM PRVNÍM ZUBU ,JELIKOŽ UŽ SKVRNA NA STARÉ PLOMBĚ NEŠLA VYLEŠTIT ,PRÝ BY UŽ ZASÁHLA DO SKLOVINY ,ALE MÁM TEN ZUB TAK STRAŠNĚ CITLIVÝ ,ŽE SI PO NĚM NEMOHU VŮBEC PROJET NEHTEM A SE STAROU PLOMBOU BYL ÚPLNĚ V POHODĚ.KDYBY MI CHTĚLA ZNOVA DĚLAT PLOMBU MUSÍ JI TAKÉ UHRADIT? DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

Zubní-
lékař
Administrátor
Příspěvků: 35
Příspěvek Re: Ptejte se
dne: 5.12.2015 13:52

Dobrý den,
v případě amalgámové plomby je možnost použití takového materiálu, který je hrazen pojišťovnou. Tím pádem je toto ošetření bezplatné. Kvalitnější amalgámové materiály už hrazeny nejsou a proto je nutné ho uhradit v plné výši. Někteří zubní lékaři nabízejí pouze ošetření kvalitním amalgámem.
Jestliže došlo k poškození amalgámové výplně v tak krátkém čase, jedná se s největší pravděpodobností o pochybení lékaře ať už z důvodu indikace této výplně, nebo z důvodu nevhodného pracovního postupu a je proto na místě, aby výplň předělal na vlastní náklady.
Co se týká té bílé plomby, jestliže je výplň čerstvá, mohou přetrvávat určité bolesti. Nejspíš došlo k podráždění zubní dřeně, která se projevuje hypersenzitivitou. Je to stav přechodný, který by se měl během pár dní vrátit do normálu. Jestliže tomu tak nebude a bolest by naopak gradovala, navštivte zubního lékaře. Zubní lékař by vás měl vždy před každým zákrokem poučit a upozornit na možná rizika a nechat podepsat váš souhlas se zákrokem.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.33.2 ; Stránka načtena za 0.03 vteřin.
Top